• sl
  • en

Certifikat

ISO 9001:2015

Številka #1

V Sloveniji

Vodilno podjetje

za laserski razrez

Podjetje

SICO d.o.o. 
Arja vas 104, 3301 Petrovče

03 703 8814 
info@sico.si

jozica svetanic

Jožica Svetanič
tajništvo

 03 703 8814
 jozica.svetanic@sico.si

Vodstvo

marjan volpe

Marjan Volpe
direktor

03 703 8790
041 695 219
marjan.volpe@sico.si

bostjan kolsek

Boštjan Kolšek
tehnični direktor

03 703 8829
041 353 888
bostjan.kolsek@sico.si

Finance, kadri

ksenja volpe

Ksenja Volpe Medved
kadri

03 703 8792
ksenja.volpe.medved@sico.si

mojca bracun

Mojca Bračun
finance

 03 703 8816
 mojca.bracun@sico.si

Nabava

katja veligosek

Katja Veligošek

03 703 8793
katja.veligosek@sico.si

Prodaja

darko volk

Darko Volk

03 703 8794
041 756 285
darko.volk@sico.si

matej zlodej

Matej Zlodej

03 703 8798
matej.zlodej@sico.si

marko bracun

Marko Bračun

03 703 8805
marko.bracun@sico.si

Prodaja Robust

marko perak

Marko Perak

03 703 8796
marko.perak@robust.si

Odprema blaga

mirando flere

Mirando Flere

03 703 8804
03 703 8812
odprema@sico.si

Dostava blaga

Boštjan Babič

041 676 763
03 705 32 64
babic.bostjan@siol.net

Top

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Nastavitve zasebnosti shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Kadar obiščete katero koli spletno mesto, lahko to shranjuje ali pridobi podatke o vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirajte svoje osebne storitve za piškotke.

Ti piškotki so obvezni za delovanje spletne strani in jih ni mogoče izklopiti in sistema.

Za uporabo te spletne strani uporabljamo naslednje tehnično zahtevane piškotke
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Zavrni
Sprejmi